m

 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 

13 października w Szkole Podstawowej w Bąkowicach obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uroczysty apel rozpoczął się przemową pana dyrektora Cezarego Zająca, który mówił o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie, swoje życzenia skierował również do pracowników administracji i obsługi.

Akademię szkolną przygotowali uczniowie klasy  VI pod kierunkiem opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku wszystkich  nauczycieli oraz pracowników. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy, poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Montaż słowno - muzyczny zawierał wiersze odpowiednio dobrane i skierowane do każdego nauczyciela i pracownika administracji i obsługi. Uśmiechniętym nauczycielom i pracownikom wręczono kwiaty.    

Renata Boduch

wstecz